Спортсмени Дніпропетровщини завоювали 12 медалей на чемпіонаті України з бадмінтону | STUDIC.info - портал розважальних новин

Спортсмени Дніпропетровщини завоювали 12 медалей на чемпіонаті України з бадмінтону

Размещено: 17:50, 28 Кві 2015. Категория: Регіони
З 22 по 25 квітня 2015 року в Одесі проходив чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів. У змаганнях взяли участь 64 спортсмени з 8 областей України. 8 спортсменів, що представляли на чемпіонаті Дніпропетровську область, завоювали 6 золотих, 1 срібну та 5 бронзових медалей.
Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.
Переможцем в парі (чоловік + чоловік) і міксті (чоловік + жінка) став Олександр Колесник. Золото в одиночній категорії і парі (чоловік + чоловік) отримав Данило Боснюк. Анна Андрушко в парі з Євгенією Паксютовою також завоювали золото.
image (1) image (2) image (4) image (3)
Призерами стали: Денис Данилов, Ілля Колдамасо, Валерія Жданова та Єлизавета Шаповалова.