Освіта за кордоном: вступ до польського ВНЗ | STUDIC.info - портал розважальних новин

Освіта за кордоном: вступ до польського ВНЗ

Размещено: 23:58, 03 Гру 2018. Категория: Регіони
Зараз дуже модно вчитися за кордоном. Цей тренд вже вкорінився, і не дарма. Наприклад, серед переваг навчання в Польщі можна назвати не тільки отримання європейського диплому, а й практичну підготовку студентів, і, в результаті, випускників. А це означає, що роботу буде знайти набагато легше, маючи практичні, а не тільки теоретичні знання. Тому якщо вас цікавить, перш за все, якісна освіта за кордоном https://mojaedukacja.com/navchanna-za-kordonom звертайтеся на цей проект. Тут вам допоможуть з вибором спеціальності і з подачею документів. Причому не тільки на бакалаврат, а й на навчання в Польщі на магістратурі. А ми зупинимося не тільки на основних етапах вступу, але і на польських пам'ятках. Адже крім навчання у студентів буде час помандрувати всередині країни.Процедура вступу

Які етапи можна виділити при вступі до ВНЗ Польщі? Перший - визначитися зі спеціальністю. Абітурієнт повинен знати, що йому цікаво, яку посаду він хоче займати в майбутньому, які знання йому для цього потрібні. А вибір університету (що можна вважати другим етапом) буде залежати від спеціальності. Вчитися в державному університеті дорожче, але така освіта за кордоном вважається більш престижною. Особливо, якщо ваш університет знаходиться в топі рейтингу польських ВНЗ.

Отже, як проходить процес зарахування? Вам потрібно дізнатися, які документи вимагає від абітурієнта польський університет. В основному, це оригінал атестата про повну загальну середню освіту, сертифікат про знання польської або англійської мови (до речі, можна вчитися й англійською!), Медична довідка абітурієнта, фото, ксерокси документів (паспортів, свідоцтва про народження). Якщо вас цікавить більше подробиць про навчання в Польщі звертайтеся на проект Моя Едукація. Тут абітурієнта проконсультують з вибором спеціальності та ВНЗ, детальніше розкажуть про пакет необхідних документів і допоможуть його підготувати і подати максимально швидко.

Ще одне питання, яке всіх цікавить - це вартість навчання в Польщі. Орієнтуйтеся на такий діапазон цін: від 900 євро за рік навчання в приватному університеті і близько 2 тис. - в державному. Можна отримати знижку або спробувати вступити безкоштовно, якщо у абітурієнта є карта поляка. Вона дає додаткові переваги.

Переваги навчання за кордоном

Зараз європейська освіта вважається набагато більш перспективною. Чому? Завдяки таким факторам:

  • освіта орієнтована на практику;
  • в результаті випускник отримує європейський диплом;
  • є більше шансів добре працевлаштуватися;
  • вдосконалюється знання іноземних мов;
  • є можливість більше подорожувати.

Загалом, переваг є набагато більше, але обрані нами - ключові. Погодьтеся, хочеться, щоб випускник освоїв не тільки теорію, а й практику, навчився працювати з сучасним обладнанням. Це дозволить швидше знайти роботу. У свою чергу, роботодавці завжди шукають молодих ініціативних людей, які вже мають практичну підготовку або стаж роботи. Ви можете вибрати як магістратуру за кордоном, так і вступ після школи, на бакалаврат. Вважається, що державні університети в Польщі пропонують більш високу якість знань. Це підтверджується і університетськими рейтингами. До речі, один з важливих нюансів: студенти в процесі навчання стають не тільки більш товариськими, а й вивчають іноземні мови, адже зустрічається багато студентів-іноземців.

Вільний час в Польщі

А чи буде вільний час? Так! Крім активного навчання в Польщі студенти будуть мати достатньо вільного часу на відпочинок. Куди поїхати? Які міста можна відвідати? Звичайно, заслуговує на увагу столиця країни - Варшава. Тут дуже красиво поєднується старе місто і сучасні споруди. Крім Варшави обов'язково варто подивитися Краків і Вроцлав, красиві міста країни. Завдяки освіті за кордоном у студентів дійсно відкривається багато можливостей, в тому числі і побачити світ.Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень