В юанеті гуляє вірус, який вимагає грошей від імені СБУ | STUDIC.info - портал розважальних новин

В юанеті гуляє вірус, який вимагає грошей від імені СБУ

Размещено: 06:46, 10 Лют 2012. Категория: Технології
6070_big_878159.jpg (10.65 Kb)Управління СБУ в Івано-Франківській області попереджає громадян не стати жертвами шахрайської схеми, яку протягом кількох останніх днів невідомі впроваджують через інтернет.


Зловмисники поширюють шкідливу програму-вимагач Get Access або Download Manager сімейства Trojan-Ransom.Win32.Digitala., за допомогою якої блокують роботу ОС і вимагають від її користувача перерахувати кошти для відновлення працездатності комп'ютера.

Під час активізації зазначеного вірусу на екрані комп'ютера з'являється повідомлення про порушення ліцензійних умов при використанні мережі інтернет, а також номер електронного гаманця одного з банків (163246308975), на який необхідно переказати кошти в сумі від 2000 гривень і більше.

При цьому, з метою психологічного впливу на користувачів, правопорушники використовують офіційні логотипи Служби безпеки України (СБУ), намагаючись створити у громадян враження, що їх програмне забезпечення блокує спецслужба.

Про це повідомили в прес-групі управління СБУ в Івано-Франківській області.

На часі зі скаргами на блокування роботи комп'ютерів і вимагання грошей за повторне підключення звернулося вже п'ятеро мешканців Прикарпаття.

Управлінням вживаються заходи, спрямовані на розшук правопорушників. Тим часом СБУ просить громадян бути розсудливими, не піддаватися на шантаж і регулярно оновлювати на комп'ютерах антивірусне ПЗ.

Теги: вірус, СБУ

Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень