Тепер американські вояки будуть в трусах-бронежилетах | STUDIC.info - портал розважальних новин

Тепер американські вояки будуть в трусах-бронежилетах

Размещено: 00:15, 28 Лют 2012. Категория: Технології
45_1.jpg (10.17 Kb)Збройні сили США почали запроваджувати нижню білизну, створену із застосуванням балістичної тканини.

Вона покликана скоротити рани і травми, що виникають при підриві солдат на саморобних вибухових пристроях, які нерідко використовуються бойовиками в гарячих точках планети.


Як повідомляє Gizmag, такі труси зроблені з декількох різних тканин. Звичайні матеріали тут покликані забезпечити комфорт, нормальне дихання шкіри і потовиділення.

Але з внутрішньої сторони стегон і в паху ця білизна забезпечено подвійним кевларовим шаром, покликаним в тій чи іншій мірі стримувати осколки і шрапнель. Внутрішня сторона обрана тому, що тут знаходяться стегнові артерії, пошкодження яких може виявитися критичним (швидка крововтрата, припинення доступу кисню до ряду важливих органів, швидке переохолодження тіла).

За прикладом британських новаторів і, судячи з усього, на базі їх проекту, американці розробили комплекс захисту таза. Власне труси в ньому представляють так званий "ярус (рівень) номер один". Другий рівень необхідно носити вже поверх формених штанів. Він являє собою набір м'яких і жорстких захисних елементів, що нагадують частини звичайного бронежилета.

Працюючи спільно, обидва яруси забезпечують непоганий захист тазу і пахової області від осколків. Так знижується ймовірність одержання небезпечних ран, здатних привести до ампутації кінцівок, зараження крові (при попаданні в рану землі) або до серйозного пошкодження статевих органів.

6694_2.jpg (41.43 Kb)

Перші зразки комплектів захисту таза американські морпіхи в Афганістані отримали в червні 2011 року. Після низки претензій, зокрема, скарг на погану терморегуляцію, фахівці внесли в модель ряд змін, щоб покращити вентиляцію.

Тепер же виробники направили у війська, як морським піхотинцям, службовцям в гарячих точках, так і розквартированим в самих США, близько 15 000 комплектів - один комплект включає троє трусів і один другий ярус (частини, що нагадують бронежилет). У перспективі корпус морпіхів розраховує замовити 183 000 пар кевларової нижньої білизни.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень