Ліга Європи: Селезньов - забиває, «Дніпро» - перемагає! | STUDIC.info - портал розважальних новин

Ліга Європи: Селезньов - забиває, «Дніпро» - перемагає!

Размещено: 09:40, 02 Жов 2015. Категория: ЛЬВІВ

Підопічні Мирона Маркевича здобули тяжку, мінімальну виїзну перемогу у матчі із норвежським "Русенборгом".

Про це повідомляє 032.ua.

Матч відбувався у тяжких погоднах умовах - майже протягом усього поєдинку у Тронхеймі, футболістів поливав дощ. М'яч краще тримався у гравців "РУсенборга", хоча й "дніпряни" впевнено йшли вперед. Та от створювати дійсно небезпечні моменти їм не вдавалося.

Розв'язка настала вже під кінець поєдинку. Спочатку на якусь хвилину седце від страху завмерло у фанатів українського клубу: на 78-їй хвилині Конрадсен скидує м'яч на Йенсена, і псля удару головою останнього, м'яч влучає у поперечку воріт. На щастя для Бойко ніхто із суперників на добивання не встиг.

А вже на 80-їй хвилині спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти - заб'ють тобі. Це Матеус з правого флангу виконав навісну передачу, а Євген Селезньов у падінні, головою переправив м'яч у сітку воріт суперника.

0-1 - "Дніпро" здобуває вжливу перемогу у подальшій боротьбі за вихід до плей-офф турніру. Після цієї звитяги підопічні Маркевича разом із італійським "Лаціо" очолюють турнірну таблицю групи  "G". Обидва колективи мають у своєму активі по 4 набраних бали.