Шахтар - Атлетік 0:1. Львів’яни вболівали за гірників | STUDIC.info - портал розважальних новин

Шахтар - Атлетік 0:1. Львів’яни вболівали за гірників

Размещено: 11:29, 26 Лис 2014. Категория: ЛЬВІВ
Вчора, 25 листопада, у Львові відбувався матч п'ятого туру групового етапу Ліги Чемпіонів УЄФА, у якому донецький «Шахтар» приймав на «Арені Львів» Атлетік Більбао.

Нагадаємо, що у першому матчі між цими командами, який відбувався в Іспанії, фани басків вивісили прапори та банери у підтримку скандальної ДНР, що обурило львів'ян, які обіцяли пригадати іспанцям цей скандал.
Також, неоднозначну реакцію у львівських вболівальників викликав інцидент, який стався на нещодавньому матчі гірників проти львівських «Карпат», де донецька команда відмовилась перед матчем одягти футболки у підтримку української армії. Через такі обставини, організатори матчу побоювались провокацій з боку фанатів під час матчу, та забезпечили максимальний контроль за стадіоном, до чого було залучено майже 1000 правоохоронців.

організатори матчу побоювались провокацій з боку фанатів під час матчу, та забезпечили максимальний контроль за стадіоном, до чого було залучено майже 1000 правоохоронців
Проте, на  превеликий жаль для радикального крила львівських фанів, вболівальники «Атлетіка» побоялись приїхати до столиці Галичини і на гостьовому секторі була присутня лише горстка людей, які підтримували іспанців.
2
А от львів'яни, не зважаючи на пізній початок матчу та морозну погоду, заповнили «Арену Львів». За даними адміністрації стадіону на матчі були присутні понад 33 тис вболівальників. Трибуни майоріли помаранчевими прапорцями, люди співали гімн «Шахтаря».
На старті поєдинку донецька команда взяла м'яч під контроль, а баски намагались діяти на контратаках. Проте кожне наближення іспанської команди до штрафного майданчика гірників супроводжувалось оглушливим свистом трибун, львів'яни цього вечора виразили просто колосальну підтримку «Шахтарю». Вже на 7 хвилині «Шахтар» мав чудову нагоду відкрити рахунок у матчі: Алекс Тейшейра відгукнувся на розрізну передачу та “вийшов на побачення” з голкіпером «Атлетіка», змістився вправо та пробив у дальній кут, проте удару не вистачило сили — воротар зафіксував м'яча.
Після цього гра заспокоїлась, «Шахтар» трохи більше контролював м'яч, проте подачі з флангів не приносили ніякого результату. А баски намагались бити з дальньої та середньої дистанції, але серйозно потурбувати П'ятова у першому таймі так і не змогли. За рахунку 0 : 0 команди пішли на перерву.
На старті другого тайму, донецька команда, яку підганяли трибуни побігла в атаку. Серія комбінацій гірників закінчилась ударом Дієго Кости з лінії штрафного майданчика низом у ближній кут - голкіпер відбив м'яча, а Луїс Андріану, який був першим на добиванні не встиг вийти на хорошу позицію для удару. Далі гра знову заспокоїлась.
На 68 хвилині Даріо Срна сфолив на правому фланзі оборони «Шахтаря». Баски виконали подачу і Сан Хосе, якого залишили без опіки, без жодних проблем перевів м'яча у сітку воріт гірників. Цей гол, очевидно, став ударом для гірників, які не змогли створити жодної нагоди для взяття воріт «Атлетіка» аж до 88 хвилини.

А вже незадовго до фінального свистка одна з атак гірників закінчилась ударом з меж штрафного майданчика, який прийшовся у руку захисника іспанської команди. Проте рефері, не зважаючи на сигнали гравців «Шахтаря» і обурений гул Арени Львів пенальті не призначив. Та ще й нагородив одного з гравців донецької команди “гірчичником” за розмови. Матч закінчився з рахунком 0 : 1 на користь «Атлетіка».
Проте, не зважаючи на поразку, «Шахтар» гарантував собі місце у плей-оф найпрестижнішого клубного турніру Старого Світу, займаючи другу позицію у своїй групі та маючи в активі 8 залікових пунктів, чого достатньо для виходу в наступну стадію турніру. «Атлетік» набравши після цього матчу 4 пункти, має всі шанси кваліфікуватись у Лігу Європи.