Вчені: Як правильно користуватися презервативами | STUDIC.info - портал розважальних новин

Вчені: Як правильно користуватися презервативами

Размещено: 01:10, 25 Лют 2012. Категория: Курйози
4389_1.jpg (7.76 Kb)Міжнародна група дослідників дійшла висновку, що неправильне використання презервативів надзвичайно поширене в усіх регіонах світу і є серйозною проблемою охорони здоров'я.

Згідно з висновками вчених, багато людей використовують презервативи неправильно, наприклад, надягають їх не тією стороною або використовують не протягом всього статевого контакту. Причому це характерно для мешканців як країн, що розвиваються, так і економічно розвинених.


На думку членів CURT (групи з дослідження презервативів), навчання населення правильного застосування презервативів зіграє критичну роль в профілактиці розповсюдження ВІЛ-інфекції та зниження частоти незапланованих вагітностей.

"У той час як ми бажаємо думати, що епідемія СНІДу йде на спад, вона цього не робить. У США обстановка погіршується. Ми продовжуємо очікувати рішення щодо припинення епідемії від лікарів, але це неправильний підхід. Ми вміємо запобігати... безлічі інфекційних хвороб", - заявив член CURT, головний редактор спецвипуску Sexual Health, професор Університету Кентуккі Річард Кросбі.

На думку дослідників, підвищити роль засобів захисту в профілактиці інфекцій, що передаються статевим шляхом, можна за допомогою громадської освіти, інформаційної кампанії в інтернеті і консультування людей у лікувальних установах.

Для успіху цих зусиль необхідно подолати дискомфорт і збентеження, що виникають у багатьох при розмовах на пов'язані з сексом теми, вважають вчені.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень