Дітям роздали дипломи про те, що їм вже можна займатися сексом | STUDIC.info - портал розважальних новин

Дітям роздали дипломи про те, що їм вже можна займатися сексом

Размещено: 00:46, 16 Бер 2013. Категория: Курйози
5516_3.jpgДитячий табір у Швеції, яким керує лютеранська церква, опинився в центрі скандалу через курс сексуального виховання.


Як повідомляє The Daily Telegraph, батьки були обурені, коли їхні 14-річні діти повернулися з релігійного табору з дипломом, у якому було вказано, що підлітки пройшли підготовку і "готові трахатися".

Дорослим також не сподобалося, що в дипломі використовувалися такі грубі розмовні слова, як "відсмоктати". Обурені батьки звернулися в дитячий табір з вимогою пояснень, чому там вирішили, що їхні діти готові до сексуальних відносин.

Вікарій Матс-Ола Нілен пояснив, що священики його конфесії не можуть говорити про секс. Тому він дозволив провести курс під назвою "Любов і сексуальність" працівнику Шведської асоціації сексуального виховання. "Вся суть нашого табору побудована навколо ідеї дружби і стосунків різного характеру між людьми. Однак раніше молодь скаржилася на те, що представники церкви не говорять зовсім про проблеми сексу", - пояснив Нілен.

Однак, як виявилося, найнятий табором інструктор вже три роки не працював на Шведську асоціацію сексуального виховання. Наразі поліція шукає самозванця. Законодавство у Швеції забороняє заохочувати дітей до сексуальних відносин до досягнення 15-річчя.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень