Україна готова до проведення дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009" | STUDIC.info - портал розважальних новин

Україна готова до проведення дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2009"

Размещено: 13:35, 16 Лис 2009. Категория: КУЛЬТУРА
3763_images2.jpeg (2.46 Kb)У понеділок, 16 листопада в Україні почнеться дитячий пісенний конкурс "Євробачення-2009". Члени оргкомітету з підготовки та проведення конкурсу на засіданні в четвер констатували, що "Україна вийшла на фінішну пряму в підготовці до престижного пісенного конкурсу", передає Ukraine Daily.

Як наголошується прес-релізі, "в найближчі кілька днів будуть здійснені останні приготування, а 16 листопада відбудеться урочисте відкриття дитячого Євробачення-2009".


У сьомому за рахунком дитячому "Євробаченні" в Києві візьмуть участь конкурсанти з 13 країн - Швеції, Росії, Вірменії, Румунії, Сербії, Грузії, Нідерландів, Кіпру, Мальти, України, Бельгії, Македонії та Білорусі.

Україну на конкурсі представить переможець національного відбіркового туру Андронік Алексанян з Хмельницької області. Фінальний концерт Євробачення відбудеться 21 листопада в київському Палаці спорту.

Разом з тим, віце-прем'єр України Іван Васюник доручив Міністерству охорони здоров'я України та Національної телекомпанії створити оперативний штаб для координації та постійного контролю санітарно-епідеміологічної ситуації в місцях проведення офіційних заходів конкурсу, харчування та тимчасового проживання учасників, партнерів і гостей Євробачення.

Тим часом у Партії регіонів просять уряд перенести проведення дитячого "Євробачення-2009". Про це сьогодні на погоджувальній раді заявив регіонал Олександр Єфремов, а пізніше на брифінгу і його колега Анна Герман. За словами Герман, вона в п'ятницю звернулася з відповідним проханням до прем'єра Юлії Тимошенко і секретаря РНБО Раїси Богатирьової, але досі не отримала відповіді.

"З 16 числа, а це вже сьогодні, в країну з'їжджаються діти з 13 країн світу. І якщо епідемії немає, то треба про це заявити, відкрити школи, дитячі садки і працювати. Якщо епідемія грипу є, і якщо вона загрожує і нашим, і чужим дітям, то очевидно не варто наражати їх здоров'я на небезпеку і перенести проведення конкурсу", - зазначила вона.

Питання проводити чи ні дитяче Євробачення обгорворювалося ще на початку листопада, коли тільки оголосили карантин у зв'язку із епідемію грипу. Не зрозуміло, чому "регіонали" не висловлювалися тоді і не вимагали відміни конкурсу відразу ж, коли було прийнято рішення все ж його проводити, але із застосуванням різних профілактичних заходів, які розробило Міністерство охорони здоров'я. Тепер же цей протест має вигляд звичайного популізму і спроби нагнітати паніку.

Міжнародний дитячий конкурс пісні "Євробачення" - дитяча версія телевізійного конкурсу пісні "Євробачення". Мета конкурсу - сприяти розвитку молодих талантів у галузі популярної музики, заохочуючи міжнародне змагання між дітьми-виконавцями.

Організатором дитячого Євробачення виступає Європейський мовний союз (ЕВС). У конкурсі можуть брати участь тільки телекомпанії, які є членами ЄМС.

Перший конкурс дитячої пісні "Євробачення" був проведений у 2003 році після успіху скандинавського конкурсу MGP Nordic у 2002 році за участю Данії, Норвегії та Швеції. ЄВС сподобалася ідея подібного змагання, і воно було втілено на пан-європейському рівні. Проте з 2006 року основні скандинавські телекомпанії припинили участь у дитячому Євробаченні і повернулися до організації власного MGP Nordic.

Спочатку в дитячому "Євробаченні" брали участь діти віком від 8 до 15 років, однак з 2007 року віковий ліміт був звужений і зараз до конкурсу допускаються діти у віці від 10 до 15 років на момент фіналу.

За всю історію в конкурсі взяли участь 26 країн-членів ЄВС. Франція, Швейцарія і Польща знялися з конкурсу у 2005 році, Норвегія, Данія, Шведська телекомпанія SVT, Британська ITV і Латвія знялися в 2006 році, а Іспанія і Хорватія - в 2007 році. У 2008 році від участі відмовилися 2-а телекомпанія Швеції TV4 і Португалія. Таким чином, з усіх західних країн у конкурсі залишилися тільки Нідерланди і Бельгія.

Однак щороку до конкурсу приєднувалися нові країни: у 2005 році - Росія, Сербія та Чорногорія, в 2006 році - Україна і Португалія, в 2007 році дебютували Вірменія, Болгарія, Грузія і Литва.

7 країн брали участь у всіх конкурсах, починаючи з найпершого: Білорусь, Бельгія, Македонія, Греція, Мальта, Нідерланди та Румунія.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень