Світлана Лобода заспівала вірменською | STUDIC.info - портал розважальних новин

Світлана Лобода заспівала вірменською

Размещено: 13:47, 16 Лис 2009. Категория: КУЛЬТУРА
У моїх жилах тече вірменська кров. Це сталося, коли бабуся трохи загуляла, — каже співачка 27-річна Світлана Лобода у столичному готелі ”Національ”. Вона бере участь у проекті ”Київ–Єреван транзит”. У ньому 14 українських співаків виступали разом із вірменськими артистами. Цього тижня диск надійшов у продаж. В Інтернеті за нього правлять 33 грн.


Співачка Тіна Кароль записала пісню з Арманом Ованнісяном, Віталій Козловський — з Еммі, Дмитро Клімашенко — з Араксією, Галліна — з Річардом Мадленяном.

— Я виступаю з Тата. Це легендарний співак, — продовжує. — Записували з ним пісню у різних містах. Познайомилися на генеральній репетиції перед концертом. Наша пісня — про любов. Перекладач наговорював мені текст вірменською.

Куплет із кожної з 14 пісень переклали українською. Світлана відмовилася його виконувати.

— Вірменська мова дуже мелодійна. Я переконана, що пісня має бути однією мовою. Не хотіла тулити все до купи. Колись я зустрічалася з вірменином. Була в Єревані раз, він запросив мене до себе у гості. Гуляли містом, ходили у ресторани. Вірменські мужчини дуже симпатичні.

Перед виходом альбому співаки дали концерт у столичному палаці ”Україна”. Квитки коштували 160 — 3 тис. грн.

— Перший концерт провели у Москві, — розповідає продюсер 40-річний Рубен Джагінян. — Він мав шалений успіх. Вирішили зробити подібний концерт у Києві. Український шоу-бізнес популярний у Вірменії. В Єревані з вікон машин часто чую шлягери ваших співаків.

Виконавці виступали безкоштовно.

— Цей проект став популярним, — продовжує Рубен. — Коли записували пісні, дзвонили багато київських музикантів. Просили, щоб їх включили до списку учасників. Але вони спізнилися.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень