Новий рік українці святкуватимуть зі Снігуронькою у масці | STUDIC.info - портал розважальних новин

Новий рік українці святкуватимуть зі Снігуронькою у масці

Размещено: 13:51, 16 Лис 2009. Категория: КУЛЬТУРА
3858_images.jpeg (2.97 Kb)Кияни почали готуватися до Нового року. У магазинах вже розвішують дощики, а на прилавках з'являються ялинкові іграшки.

Цього року новорічна мішура подорожчала на 10-30 гривень.


Наприклад, зараз величезні кулі величиною з баскетбольний м'яч коштують 220 гривень, верхівки у вигляді бурульок і зірочок обійдуться у 40-50 гривень, а "дощики", конфетті і набори штучних сніжинок - у 15-30 грн.

Ірина Скопенко, яка робить авторські новорічні іграшки, говорить, що модно робити тканинні прикраси, причому бажано оранжево-чорного кольору - під господаря Нового року тигра.

"Іграшки-тигренята і колірна гамма цього звіра йому сподобаються", - говорить дизайнер.

Її колега Дмитро Саєнко додає, що є і інші тенденції: "Недавно мені замовили зробити написи на величезних новорічних кулях: "Прощавай, криза!" і "Ми перемогли свинячий грип!". Одна куля - 100 гривень. Ще я чув, що деякі замовляють іграшкових снігуроньок і дідів морозів у масках".

Цього року живі ялинки продаватимуть на 5-15 гривень дорожче, ніж у минулому.

Ціна на зелену красуню заввишки до 1 метра цього року повинна бути близько 30 гривень, до 2 метрів - 35-40, а до 3-х метрів - близько 40-55 гривень.

Але, як і минулого року, у мерії чекають спекуляції з боку вуличних торговців.

Тоді, нагадаємо, при офіційній ціні півтораметрових ялинок у 30 гривень на вулицях їх продавали по 50-70. Ялинкових базарів цього року буде приблизно стільки ж, як і у минулому - 140, а відкриються вони рівно через місяць.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень