Настя Приходько помирилась із коханим і зібралась заміж | STUDIC.info - портал розважальних новин

Настя Приходько помирилась із коханим і зібралась заміж

Размещено: 22:49, 11 Лют 2012. Категория: КУЛЬТУРА
8758_1.jpg (7.25 Kb)Анастасія Приходько зустрічається з колишнім громадянським чоловіком. Після примирення з абхазьким бізнесменом Нуріком, своє перше ексклюзивне інтерв'ю Приходько дала ТСН Особливе.


"Я думаю, це моя перша любов. Тому що жити без нього я не можу. Я його шалено люблю. І я можу говорити про це 24 години на добу", - зізналася співачка.

Після розлучення із Нуріком Кухілаве Настя перестала з'являтися на вечірках - ані нових пісень, ані нових кліпів. Співачка каже, все тому, що біда не ходить одна. Восени її мати потрапила в аварію.

Приходько лікувала маму за кордоном. Але щодня чекала на батька своєї доньки.

В новорічну ніч Нурік прийшов з великим пакунком подарунків для їхньої доньки і саме тоді батьки маленької Нани зрозуміли - жити один без одного вони не можуть.

"Все почалося спочатку. І ресторани, і разом ми гуляли. І навіть у цей холод ми зустрілися і гуляли просто по вулиці і розмовляли", - продовжила Приходько.

Дівчина каже, що стала мудрішою. Колись звинувачувала родину коханого у тому, що саме вони зруйнувала її сімейне щастя, але потім сама подзвонила свекрусі і все пробачила. Заради міцної родини Настя сьогодні готова бути зразковою дружиною.

Поки вони живуть окремо. Бачаться кожен день, посилають один одному смски, та кожну хвилину думають про свою щасливу родину.

Тепер співачка Анастасія Приходько будує плани на майбутнє - мріє підняти маму на ноги та випустити свій перший альбом. Думає і про весілля.

Цього року його не буде, але за її словами, вона дуже хоче стати дружиною Нуріка, обов'язково обвінчатися з ним, та народити йому багато дітей.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень