Як потрапити на навчання до Польщі | STUDIC.info - портал розважальних новин

Як потрапити на навчання до Польщі

Размещено: 18:31, 21 Жов 2019. Категория: Суспільство
Сьогодні чимало українських учнів та студентів бажають продовжити навчання у Європі. Звісно, найбільш престижними є заклади у Великобританії, Франції та Італії, але це доволі дорого коштує, а британську візу взагалі отримати дуже важко. Саме тому за кількістю українських студентів впевнено лідирує Польща. Ця країна є сусідом України, менталітет тут трохи схожий до нашого, тому студенти відчувають значно менший стрес, аніж в інших європейських країнах.

4795_or.jpeg


Але для вступу у польський університет потрібно докласти чимало зусиль. Наївно вважати, що ви на сто відсотків зможете зробити це самостійно, тож краще скористатися допомогою професіоналів. Саме для цього і працює культурно-освітній центр Білий Орел, котрий пропонує якісно підготувати вас до вступу в один із польських вищих навчальних закладів. Тут існують різноманітні освітні програми, тож вчитися в Білому Орлі можуть навіть діти до 14 років. Але найбільш інтенсивно варто займатися учням після дев’ятого, одинадцятого класу, а також тим студентам, які бажають вчитися у Польщі на магістратурі.

Білий Орел може також похвалитися ґрунтовними контактами із багатьма польськими університетами, котрі радо приймають до себе тих, хто тут навчався. Працівники культурно-освітнього центру допомагають своїм учням обрати найбільш відповідний навчальний заклад у Польщі, надають повний перелік документів, котрі необхідні для вступу, і допомагають їх оформити, проводять процедуру рекрутації (забезпечують обіг документів перед вступом) та надають посильну допомогу в отриманні студентської візи тим, хто вступив на стаціонарну форму навчання.

Важливо також, що Білий Орел тримає контакти не лише з державними університетами, але й із навчальними закладами приватної форми власності. Тому вибір місця для навчання у Польщі залежить виключно від здібностей та фінансів власне студента. Втім, польську мову тут можна вчити не лише з метою вступу, але також для отримання карти поляка, ведення бізнесу та особистого розвитку. Для всіх бажаючих діють також польські мовні табори у самому центрі Львова. Там можна зануритися в атмосферу польського середовища, що позитивно вплине на ваше знання мови, адже спеціалісти стверджують, що якщо людина чує навколо лише іноземну мову, тоді темп її навчання значно пришвидшиться. Добре, що тепер ви точно знаєте, куди можна звернутися, щоб ідеально вивчити польську мову і потім застосувати власні знання на практиці.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень