Dolphin`s Pearl Deluxe - ігровий автомат для найкращих | STUDIC.info - портал розважальних новин

Dolphin`s Pearl Deluxe - ігровий автомат для найкращих

Размещено: 15:28, 29 Лют 2016. Категория: Суспільство
Ігровий автомат Dolphin`s Pearl Deluxe присвячений таємницям підводного світу, відповіді на які можна дізнатися в процесі гри на слоті. Ігровий автомат з високою ймовірністю виграшу припаде до смаку тим азартним гравцям, які обожнюють дайвінг та інші морські пригоди. Спробуй онлайн безкоштовно на slotyfortuny.com.

Dolphin`s Pearl Deluxe


Символіка

Основним символом слота Dolphin`s Pearl є зображення дружелюбного дельфіна, який завжди радий надати людям допомогу. За п'ять зображень дельфіна на одній заздалегідь оплаченій призовій лінії гравцеві нарахують множник 9000. Менш істотне збільшення ставки відбудеться, якщо гравець збере комбінацію з двох, трьох або чотирьох дельфінів поспіль на оплаченій лінії.

Зображення дельфіна є "диким" символом, дельфін здатний перетворитися в будь-яку необхідну для складання виграшної комбінації картинку. Винятком є тільки Скаттер. Якщо дельфін бере участь в складанні призової комбінації, то обіцяний в таблиці виграшів множник автоматично подвоюється.

Також на барабанах слота Dolphin`s Pearl Deluxe гравці зможуть побачити зображення камбали, краба, морського коника, різних екзотичних рибок. Ці картинки займають середній рівень таблиці виплат слота. Порівняно невеликі множники передбачені за призові комбінації, які складаються з однакових карткових символів. На барабанах слота Dolphin`s Pearl використовуються карткові символи з номіналом від дев'ятки до туза. Оформлення карткових символів повністю відповідає морській тематиці ігрового автомата.

Функціонал

У слота Dolphin`s Pearl є стандартні для сучасних ігрових апаратів п'ять барабанів, на них знаходяться дев'ять призових ліній. Панель управління досить зручна для гравців, всі кнопки розташовані у відповідних блоках.

Бонусний раунд

Гравці слота Dolphin`s Pearl Deluxe з нетерпінням очікують появи на екрані як мінімум трьох зображень перлини після повної зупинки барабанів. Вони принесуть гравцеві 15 абсолютно безкоштовних обертань барабанів, всі отримані в процесі цих обертань виграші автоматично потроюються щодо основної таблиці виплат. Якщо в процесі безкоштовних обертань барабанів знову з'являться три і більше перлини одночасно, то до решти обертань барабанів додадуться ще 15.

За два і більше зображення перлини гравцеві нараховується множник, за п'ять перлин ставка гравця збільшиться в 450 разів.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень