Як варто провести студентські роки | STUDIC.info - портал розважальних новин

Як варто провести студентські роки

Размещено: 01:36, 22 Тра 2019. Категория: Гроші
ma.jpgПрактично всі люди, котрі вчилися в університеті, стверджують, що студентська пора – найкраща у їхньому житті. Це доволі легко пояснюється, адже у такий період людина вже повнолітня, вона має певні знання та досвід, а з іншого боку – ще не перевантажена різноманітними сімейними обов’язками. Єдиним завданням студента є вчитися та успішно складати сесії, а поміж тим – весело проводити час з друзями. Не просто так кажуть, що у ці роки потрібно встигнути нагулятися, бо потім на це просто не буде часу.


Але на перешкоді такому дозвіллю може стояти банальна відсутність коштів. Звісно, щастить, коли у студента є стипендія, але приблизно тисяча гривень навряд чи може врятувати у наш час. Не потрібно бути пророком, щоб сказати, що таких грошей не вистачить для цілого місяця. Якщо у вас все так само, тоді хорошим варіантом буде взяти кредит за адресою httрs://moneyveo.ua/. Це просто ідеальний варіант, адже можна самостійно обирати собі не лише суму позики, але й термін її погашення. Якщо це у вас перший кредит, тоді максимально вам дадуть 10 000 гривень на 30 днів. Оскільки дебютна позика є пільговою, переплата за один день становитиме всього одну гривню.

Великим плюсом є висока швидкість самого процесу. У середньому проходить всього 8 хвилин з того часу, як ви оформите заявку в режимі онлайн. Для цього потрібно лише надати дані паспорта та ідентифікаційного коду, мати як мінімум 18 років, а ще володіти банківською картою, мобільним телефоном та електронною поштою. Якщо у вас немає великих проблем з кредитною історією, тоді рішення буде позитивним, а гроші негайно надійдуть на вашу карту.

Володіючи такими коштами, ви можете впевнено планувати собі найближчий місяць. Там можуть бути мандрівки у гори чи на озеро, походи в нічні клуби та на концерти, а ще – романтичні побачення зі своєю половинкою. Найважливіше – підтримувати правильний баланс між навчанням та відпочинком, адже було б не надто приємно, якби вас виключили з університету. Зрештою, не обов’язково влаштовувати якісь ексцентричні святкування, адже просто відвідини кінотеатру з друзями або коханою дівчиною – це вже різноманіття, котре допоможе трохи відволіктися від підручників, заліків та екзаменів.

Одним словом, тепер ви точно знаєте, де можна позичити гроші, якщо у вас не вистачає певної суми. Звісно, їх потім все одно потрібно віддавати, але якщо вам потрібна фінансова допомога терміново, тоді кращого варіанту просто не знайти.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень