Germinator: Вбивай бактерії та рятуй світ | STUDIC.info - портал розважальних новин

Germinator: Вбивай бактерії та рятуй світ

Размещено: 00:11, 26 Січ 2016. Категория: Гроші
Гра ГермінаторПрийшов час знищити всі бактерії, поки вони не знищили людство. Віруси розмножуються шаленими темпами, і якщо їх не зупинити вчасно, наслідки будуть катастрофічні. Компанія Вулкан підготувала випробування, де кожен зможе додати частку своїх зусиль у боротьбі проти страшного противника. Перейшовши за посиланням httр://777vulkanstavka.com/germinator/, ви розпочинаєте гру проти цих страшний бактерій.


Гра Гермінатор пропонує Вам не тільки знищувати ці віруси, а навпаки, подружитися з ними, і саме вони зможуть допомогти вам врятуватися. Кожен бажаючий може розпочати гру безплатно, щоб зрозуміти як рухаються бактерії, які з них сильніші а які навпаки слабші, та яку користь принесе їхнє знищення. Звичайно, що за більшу кількість знищених бактерій, гравець отримає більшу кількість балів, то ж чи врятується людство від страшного ворога залежить тільки від вас.

Ігровий автомат складається з шести вертикальних та горизонтальний ліній, та 36-ти смішних, та на перший погляд доброзичливих мікробів. Проте, як тільки ви зануритися у приголомшливо цікавий ігровий процес, ви зрозумієте, хто ким являється насправді. Саме ці бактерії будуть створювати конкретні лінії, вибухати, а на їхньому місці будуть з'являтися їхні друзі, які зможуть принести вам додаткові очки, що неодмінно допоможе вам отримати перемогу.
На екрані ви зможе побачити 5 видів бактерій. Кожен із них приносить різну кількість прибутку. Чим більше бактерій ви знищите одним натиском кнопки play, тим більше очок ви за це отримаєте, відповідно кількість прибутку на вашому кредитному рахунку буде збільшуватися. Не потрібно жаліти ворогів, треба чим більше натискати кнопку play, і з кожним її використанням ви збільшуєте свій кредитний рахунок, та зменшуєте кількість цих паразитів. То ж основна ціль гри – зібрати якомога більше однакових бактерій у одній лінії.

Ігровий процес дуже цікавий, та одночасно дуже простий. Суть гри можна зрозуміти вже з перших секунд. Кожен, хто хоч раз спробує зіграти в цю захоплюючу гру, точно порадить зіграти у неї друзям, так як відірватися від захоплюючого процесу просто неможливо.

Якщо ж ви великий щасливчик, то повну перемогу у грі ви можете отримати, зібравши 3 спеціальні антивірусні капсули, які знищать всі бактерії на вашому екрані, а ваш кредитний рахунок значно поповниться бонусами, які з часом ви можете обміняти і на справжні кошти.

То ж не втрачайте часу, і перевірте свою долю вже зараз, можливо саме Ви знищите всі віруси у грі Гермінатор.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень